Прийом лікарів спеціалісті

Адміністрація КНП БМР «Білоцерківська міська лікарня №3» повідомляє, що  в закладі проводиться обстеження на ВІЛ з використанням швидких тестів та прийом лікарів-спеціалістів:

- лікар - інфекціоніст Дегтярьова Анна Анатоліївна години прийому 8:00 - 13:00 з понеділка по п'ятницю.

- лікар - інфекціоніст Хмельнов Дмитро Володимирович години прийому

12:00 - 15:00 з понеділка по п'ятницю.

- лікар - інфекціоніст дитячий Герасименко Ірина Анатоліївна години прийому 'ятницю

12:00 -15:00 з понеділка по п'ятницю.

- лікар - фтизіатр дитячий Хоменко Ольга Петрівна години прийому 8:00-15:00 з понеділка по п'ятницю.

Попередній запис за номером телефону 097-098-00-83. Прийом пацієнтів за наявності електронного направлення від сімейного лікаря, лікаря-педіатра або лікуючого лікаря.