Комунальне Некомерційне Підприємство Білоцерківської Міської Ради "Білоцерківська Міська Лікарня №3"

Відділення

Відділення КНП БМР «БМЛ № 3»

Стаціонарні відділення

 • приймальне відділення:
  • прийом на госпіталізацію дерматовенерологічних хворих за електронними направленнями лікарів   поліклініки та лікарів інших лікувальних закладів;
  • цілодобовий прийом на госпіталізацію інфекційних хворих.
  • Для зручності пацієнтів та відповідно до вимого санітарних норм прийом на госпіталізацію інфекційних та дерматологічних пацієнтів проводиться в різних потоках, що дозволяє усунити чергу та  значно зменшити час перебування пацієнта в приймальному відділенні.
 • І інфекційне відділення:

У відділення надається допомога дорослому населенню з інфекційними захворюваннями. Висококваліфіковані спеціалісти  застосовують сучасні методи в лікуванні хворих. Постійно здійснюються заходи, щодо покращення якості надання медичної допомоги, створюються затишні умови перебування які сприяють швидшому одужанню. У відділенні функціонує фізіотерапевтичний кабінет з сучасним обладнанням де проводиться ультрафіолетове опромінення шкіри та слизових оболонок, ультразвукові інгаляції з медичними препаратами, дорсонвалізція, УВЧ, СМВ. Перебуваючи у відділенні пацієнт відчуває доброзичливе ставлення з боку медичного персоналу, який завжди готовий прийти на допомогу.

 • ІІ  інфекційне відділення ( дитяче ):

У відділенні лікуються діти з кишковими та респіраторними інфекціями. Лікують пацієнтів лікарі з вищою кваліфікаційною категорією, при необхідності запрошуються консультант из інших закладів. Лікування проводиться згідно розроблених протоколів з використанням новітніх розробок, Для діагностики застосовуються сучасні лабораторні методики та інструментальні методи ( УЗД, рентгенографія, ЕКГ ). В колективі відділення панує висока трудова дисципліна та  доброзичливе ставлення до пцієнта. Інфекційні хвороби реєструються постійно, особливо в наш час, коли дуже низький груповий імунітет, і дитяче інфекційне  відділення завжди готове допомогти дітям.

 • відділення інтенсивної терапії:

У відділення надається допомога дорослому населенню.  Облаштовано зручні палати та 5 Мельцеровських боксів для ізоляції пацієнтів з небезпечними та висококонтагіозними інфекціями. Кожен бокс містить окремий вхід з вулиці та з коридору відділення. В кожному є окремий санвузол, душова та холодильник.

Лікування надається відповідно до клінічних протоколів, які затвердженні МОЗ України. Для діагностики та уточнення діагнозу лікарі співпрцюють з Київською обласною вірусологічною лабораторією та інститутом інфекційних захворювань України.

 • дерматовенерологічне відділення:

надається допомога дорослим та дітям з дерматологічними захворюваннями та захворюваннями, які передаються статевим шляхом. Лікування у відділенні мрже бути в умовах цілодобового та денного перебування. Лікарі володіють технікою дерматоскопії, внутрішньовенного лазерного опромінення крові, плазмофорезу, кріодеструкції. Медичні сестри володіють широким спектром маніпуляцій.

 

Поліклініка

 •  Дерматовенерологічне відділення поліклініки:

надається  допомога дорослому та дитячому населенню з дерматологічними захворюваннями та захворюваннями, що передаються статевим шляхом. Діагностика та лікування проводиться  згідно європейських стандартів та протоколів, які затвердженні МОЗ України. Лікарі відділення мають високу кваліфікацію і є членами Асоціації дерматовенерологів та косметологів України.

 •   Кабінет прийому ліуаря - фтизіатра дитячого:

Проводиться прийом дитячого населення. 

 • Кабінет інфекційних захворювань (КІЗ):

Проводить консультування та лікування дорослого населення з інфекційними захворюваннями. Проводить обстеження на наявність антитіл до ВІЛ з використанням швидких тестів.

Своєчасне звернення до лікаря – інфекціоніста допоможе запобігти розвитку ускладнень інфекційних захворювань.

 • Центр профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією / СНІДом:

Щороку в Україні діагностується від 2 до 3 тисяч хворих на СНІД, а в м.Біла Церква щороку виявляється від 100 до 200 ВІЛ-інфікованих осіб.

Для надання медичної допомоги хворим на ВІЛ-інфекцію створений  на базі КНП БМР

« Білоцерківська міська лікарня №3»  Центр профілактики та боротьби з ВІЛ-інфекцією та СНІДом, спеціалісти якого   здійснюють диспансерний нагляд за ВІЛ-інфікованими і хворими на ВІЛ-інфекцію та СНІД, діагностують стадію хвороби, визначають тактику лікування.

Починаючи з 2005 року, в Центрі впроваджена  так звана комбінована  антиретровірусна терапія (АРТ), яка впливає безпосередньо на ВІЛ, пригнічує розмноження вірусу і сприяє зміцненню імунітету, зростанню кількості СД4, що повертає хворому здоров’я.

 В законодавчому порядку встановлено безоплатне лікування  хворих на  ВІЛ-інфекцію.

Свідоме ставлення до свого здоров’я забезпечить захист від ВІЛ-інфекції/СНІДу,а своєчасно призначена АРТ продовжить та зробить якісним ваше життя.

 • Міський  спеціалізований центр по наданню медичної допомоги хворим на хронічні вірусні гепатити В та С:

Проводить профілактику, діагностику, та сучасне лікування згідно уніфікованих протоколів лікування хворихна на вірусні гепатити. Існує Державна цільова програма по забезпеченню безоплатними лікарськими засобами хворих на гепатит В та С, яка впроводженна Центром. В центрі пацієнти з вірусним гепатитом можуть отримати повну інформацію про стан свого здоров’я та підібрати найбільш оптимальну тактику лікування.

Кабінет УЗД:

 •  проводиться обстеження пацієнтів стаціонару та направлених лікарями поліклініки. Кабінет оснащено сучасним апаратим УЗД, який дозволяє провести якісне обстеження за доступною ціною. 

Клініко-діагностична лабораторія ( КДЛ ) :

виконує лабораторні дослідження для діагностики інфекційних, шкіряно – венерологічних хвороб та туберкульозу.

В лабораторії працює понад тридцять досвідчених співробітників, які щороку обслуговують понад 120 тисяч пацієнтів, виконуючи більше 500 тисяч лабораторних досліджень на рік.

Клініко – діагностична лабораторія виконує наступні дослідження:

 • клінічні;
 • біохімічні;
 • серологічні;
 • імунологічні;
 • бактеріологічні.

Для успішної діяльності клініко – діагностичної лабораторії придбано надійне сучасне обладнання та реагенти, що дає змогу пропонувати сучасну і доступну лабораторну діагностику для всіх верств населення.