Комунальне некомерційне підприємство Білоцерківської міської ради "Білоцерківська міська лікарня №3"

Візит представників Державної установи ''Центр громадського здоров'я''

08.08.2024 року до КНП БМР ‹‹Білоцерківська міська лікарня №3›› завітали представники Державної установи ‹‹Центр громадського здоров'я Міністерства охорони здоров'я України›› з моніторинговим візитом з метою проведення:

- оцінки польового етапу проекту реалізації проекту з впровадження системи епіднагляду за недавньою ВІЛ-інфекцією з використанням швидких тестів на недавню ВІЛ-інфекцію відповідно до протоколу та СОП дослідження;

- оцінка якості надання послуг з тестування на ВІЛ із застосуванням швидких тестів відповідно до наказу МОЗ України від 05.04.2019 року № 794 ‹‹Про удосконалення системи управління якістю лабораторних досліджень у сфері протидії ВІЛ-інфекції/СНІДу››.

Роботу закладу визнано відмінною.

Возможно, это изображение 8 человек и больница